مشاوره رایگان

خدمات اظهارنامه مالیاتی سالانه

خدمات اظهارنامه مالیاتی سالانه برای همه افراد حقوقی و حقیقی و صاحبان مشاغل و دارایی می باشد. ارسال این اظهارنامه یک وظیفه حقوقی است که در صورت عدم ثبت و ارسال اظهارنامه مالیاتی جرائم و تکالیفی برعهده شما میگذارد. تیم تخصصی خدمات اظهارنامه مالیاتی تیک تکس می تواند برای کاهش میزان مالیات و بهرمندی از پاداش های معافیت های مالیاتی، به شما راهکارهای قانونی و تضمینی ارائه دهد.  برای آشنایی با خدمات اظهارنامه مالیاتی سالانه، نحوه اخذ پاداش ها معافیت ها و کسر مالیات و همچنین انواع جرائم آن با ما همراه باشید.

خدمات اظهارنامه مالیاتی

چرا می توانید به ما اعتماد کنید؟​

تیم هستیم
ما یک تیم متخصص حسابداری و مالی با تحصیلات دانشگاهی معتبر هستیم
با تجربه هستیم
7 سال فعالیت تخصصی با هلدینگ ها و شرکت های مختلف داشته ایم
کامل انجام میدهیم
تمامی فعالیت ها را متعهدانه تا انتها انجام می دهیم و نیمه کاره رها نمیکنیم
راهکارها را میشناسیم
متناسب با مشکلات شما، راهکارهای خلاقانه و قانونی را پیاده سازی می کنیم

روش کاری ما

1
2
3
4
5
6

تماس با کارشناسان

در ابتدا با شماره 02191016233 تماس بگیرید تا پاسخگوی سوالات شما باشیم و شما را برای دریافت خدمات راهنمایی کنیم

مشاوره و بررسی

موارد شما توسط کارشناسان ما بررسی می شود تا نسبت به سفارش شما، خدمات ارائه و یا تهیه و تنظیم گردد.

ارائه پروپوزال

با توجه به نوع صنعت شما و حجم معاملات و پیچیدگی کار، پروپوزال برای ارائه خدمات مالی و حسابداری ارائه می شود.

تفاهم نامه

طی صحبت تلفنی و یا جلسه حضوری، برای انجام امور مالی و حسابداری، توافقات اجرایی، زمانبندی خواهیم داشت.

شروع همکاری

طبق زمانبندی و موارد توافق شده، با تیم خود وارد فاز اجرایی برای اهداف حسابداری و مالی شما خواهیم شد.

کسب رضایت شما

در انتهای کار، رضایت شما را کسب می کنیم تا برای همکاری های بعدی خیال شما را آسوده کرده باشیم

به دنبال خدمات اظهارنامه مالیاتی هستید؟

انواع خدمات اظهارنامه مالیاتی

انواع خدمات اظهارنامه مالیاتی

مشاوره رایگان

اگر برای اهداف حسابداری و مالی شرکت خود میخواهید اقدامات مفیدی انجام دهید که نیازمند مشاوره رایگان هستید و یا جهت آشنایی بیشتر با خدمات ما درخواست پروپزوال و استعلام قیمت دارید می توانید فرم رو به رو را پر نمایید تا با شما در ارتباط باشیم. 

5 دقیقه مشاوره رایگان با کارشناسان متخصص ما، هدیه ما به شما برای قدردانی از اولین ارتباط شماست. 

اظهارنامه مالیاتی چیست

اظهارنامه مالیاتی در واقع کارنامه عملکرد مالی افراد حقوقی و حقیقی می باشد. این کارنامه مالی برای محاسبه مالیات به سازمان امور مالیاتی ارائه می شود. ثبت اظهارنامه مالیاتی نیز به معنی تکمیل و ارسال اسناد درآمدی و هزینه این افراد می باشد ثبت اظهارنامه مالیاتی نیز به معنی تکمیل و ارسال عملکرد مالی یکساله یک واحد تجاری است. ثبت و ارسال اظهارنامه مالیاتی توسط حسابدارانی که با قوانین مالیاتی آشنایی کامل دارند، انجام می شود. تیک تکس یک شرکت تخصصی مالی و حسابداری می باشد که خدمات ثبت و ارسال اظهارنامه مالیاتی شرکت ها، مشاغل و سایر افراد حقیقی و حقوقی را انجام می دهد. 

اظهارنامه مالیاتی چیست

اظهارنامه مالیاتی، کارنامه عملکرد مالی اشخاص حقوقی و حقیقی که مشمول مالیات هستند، می باشد.

خوداظهاری مالیاتی چیست

روش های مختلفی برای تعین میزان مالیات اشخاص حقوقی و حقیقی وجود دارد. یکی از این شیوه ها، علی الرأس می باشد. در این شیوه ماموران اداره مالیات خودشان به تعیین میزان مالیات می پردازند. اما در نظام های مالیاتی پیشرفته، از شیوه خوداظهاری استفاده می شود. خود اظهاری به این معناست که شخص حقیقی یا حقوقی اعلام می‌کند که در سال مالیاتی خود به چه میزان سود داشته و به چه میزان باید مالیات پرداخت کند.

گاهی عدم اجرای حتی یک بند از مقررات مالیاتی می تواند شرکت شما را مشمول جریمه های سنگین و مشکلات قانونی فراوانی کند . قبل از پرداخت مالیات باید یکسری از مقدمات قانونی آن به درستی انجام شود تا اسناد مالیاتی مورد قبول بازرسین ممیزین قرار بگیرد.

اظهارنامه مالیاتی را چگونه پر کنیم

اظهارنامه مالیاتی را چگونه پر کنیم

درگذشته اظهارنامه مالیاتی به صورت چاپی و کاغذی بود و باید آن را پس از پرکردن به سازمان امور مالیاتی ارسال می کردند. اما حالا سازمان امور مالیاتی این فرایند را برخط کرده است و برای انجام این کار باید به سامانه مربوطه مراجعه کنید. پس از اینکه اسناد مورد نیاز را جمع آوری کردید، باید اطلاعات آن را در سامانه ثبت کنید. پس از ارسال اظهارنامه مالیاتی می بایست، در موعد مقرر دفاتر قانونی خود را به سازمان امور مالیاتی ارائه کنید که دفاتر روزنامه و دفتر دارایی کل را شامل می شود .

 

خدمات اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی

خدمات اظهارنامه مالیاتی عملکرد اشخاص حقوقی که اظهارنامه مالیات بر درآمد اشخاص حقوقی نیز نامیده می شود، باید هرساله انجام شود. در واقع همه نهادها، موسسات، شرکت ها و سازمانها شامل این قاعده می باشند و باید همه اسناد مالی اعم از درآمدها و هزینه ها را به سازمان امور مالیاتی ارائه دهند. سازمان امور مالیاتی کشور، این فرایند را به صورت الکترونیکی در سایت tax.gov.ir ارائه می دهد. تیک تکس مقاله ای جامع درخصوص خدمات اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی منتشر کرد، آن را مطالعه کنید.

خدمات اظهارنامه مالیاتی شرکتهای غیر فعال

شرکت هایی که به هر دلیلی غیرفعال می باشند و هیچ تراکنش مالی طی سال نداشتند، نیز باید اظهارنامه مالیاتی را ثبت و ارسال کنند. طبق قانون، تسلیم اظهار نامه مالیاتی تحت هر شرایطی حتی در صورتی که شرکت یا سازمان هیچ تراکنشی نداشته باشد نیز واجب است. درصورتیکه شرکت شما طی سال گذشته فعالیتی نداشته است، برای پیشگیری از خسارتهای مالی و قانونی، می توانید از خدمات اظهارنامه مالیاتی شرکت های غیرفعال تیک تکس استفاده کنید.

سوالات متداول ​

به منظور ثبت و ارسال اظهارنامه مالیاتی باید به سامانه سازمان امور مالیاتی کشور به آدرس tax.gov.ir مراجعه کنید.

مشاوره رایگان اظهارنامه مالیاتی تیم تیک تکس، یک هدیه برای شماست. گاهی عدم اجرای حتی یک بند از مقررات ثبت و ارسال اظهارنامه مالیاتی، می تواند شما را مشمول جریمه های سنگین و مشکلات قانونی کند. تیم تخصصی خدمات اظهارنامه مالیاتی سالانه تیک تکس، برای جلوگیری از جریمه شدن و بروز مشکلات قانونی برای شما، 5 دقیقه مشاوره رایگان در نظر گرفته است. برای بهرمندی از این مشاوره می توانید با شماره 02191016233 تماس بگیرید. این مشاوره به صورت تلفنی و حضوری انجام می شود.

شما 5 دقیقه مشاوره رایگان برای خدمات اظهارنامه مالیاتی دارید. می توانید شرایط کسب و کارتان را برای تیم تخصصی خدمات اظهارنامه مالیاتی تیک تکس، توضیح دهید. سپس برای دریافت خدمات اظهارنامه مالیاتی درخواست تعیین هزینه کنید. این فرایند رایگان انجام می شود. ما در تیک تکس، اقتصادی ترین نرخ خدمات اظهارنامه مالیاتی را متناسب با حوزه فعالیت و حجم کاری شما درنظر میگیریم.

انجام فرایند خدمات اظهارنامه مالیاتی، نیاز به دو تخصص حسابداری و آشنایی با قوانین و مقررات مالیاتی دارد. ما در تیک تکس، تیم تخصصی خدمات اظهارنامه مالیاتی را تشکیل دادیم تا بهترین عملکرد را در زمینه مالیاتی به شما ارائه دهیم. ضمنا به دلیل اشراف به قوانین مالیاتی می توانیم کمترین مالیات را برای کسب و کار شما پرداخت کنیم. خدمات این تیم به صورت حضوری و آنلاین انجام می شود.

ثبت نام برای کاربران جدید فعال نیست!

%10 از هر سفارش، به عنوان هدیه به کیف پول شما واریز میشود

Call Now Buttonتماس با TikTax