مشاوره رایگان

خدمات حسابرسی

اگر برای حسابرسی شرکت خود نیازمند تیمی متخصص برای رسیدگی به  عملیات مالی و مالیاتی، فرایندهای داخلی، آیین نامه ها، چارت سازمانی و …. هستید، TikTik با تیمی متخصص و مجرب همراه شماست.

خدمات حسابرسی فرایندی است که کلیه عملیات های مالی و اسناد مربوط به آنها مورد بازبینی و بررسی و رسیدگی قرار می گیرد تا هر گونه مغایرت و خلا ناشی از نقص مدارک و عملکرد مشخص شده و تدبیری برای آن انجام شود. گاهی رسیدگی به این حساب ها به صورت داخلی و توسط کارشناسان خود شرکت انجام گرفته که هدف آن گزارش دهی به مدیران ارشد و جلوگیری از هدر رفت منابع و دارایی ها و نیز برنامه ریزی های مالی بوده و نتایج آن به بیرون سازمان هم درز نمی کند که اصطلاحا به آن حسابرسی داخلی می گویند و عموما هر سه ماه یکبار انجام می شود البته برخی از شرکتها این کار را شش ماه یکبار یا سالانه هم انجام می دهند.

از جمله موارد دیگر، می توان به حسابرسی رعایت اشاره نمود که حسابرسی مالیات شناخته شده ترین آن می باشد که مورد استفاده واحد های تجاری است. هم چنین از انواع حسابرسی، حسابرسی عملیاتی است که در کشور ما بسیار کم  انجام می شود و دلیل آن شاید عدم آگاهی مدیران واحد های تجاری از مزایای آن باشد.

 اگر تمایل به استفاده از این خدمات حسابرسی دارید، فقط کافی است که با شماره 02191016233 تماس بگیرید و یا فرم پایین همین صفحه را کامل کنید تا کارشناسان ما با شما ارتباط بگیرند.

چرا میتوانید به ما اعتماد کنید؟

تیم هستیم
ما یک تیم متخصص حسابداری و مالی با تحصیلات دانشگاهی معتبر هستیم
باتجربه هستیم
7 سال فعالیت تخصصی با هلدینگ ها و شرکت های مختلف داشته ایم
کامل انجام میدهیم
تمامی فعالیت ها را متعهدانه تا انتها انجام می دهیم و نیمه کاره رها نمیکنیم
راهکارها را میشناسیم
متناسب با مشکلات شما، راهکارهای خلاقانه و قانونی را پیاده سازی می کنیم

انجام خدمات حسابرسی در TikTax

در ارائه خدمات حسابرسی تمام تلاش کارشناسان این است که تناقض ها و مغایرت ها در اسناد و مدارک را کشف کرده و برای رفع آن ها تدبیری بیندیشند. در تیک تکس برای آن که حسابرسی با بالاترین کیفیت انجام شود و شما با نحوه کار ما بیشتر آشنا شوید ابتدا جلسه ای برای مشاوره حسابرسی ترتیب داده میشود تا از اهداف مشترک یکدیگر بیشتر مطلع شویم.

بررسی صورت های مالی از خدمات حسابرسی

صورت های مالی باید کاملا مطابق استاندارد های حسابرسی باشند. به این دلیل افرادی که آن ها را بررسی می‌کنند باید کاملا بر استاندارد ها مسلط باشند و شناخت کاملی از آن ها داشته باشند.

صورت های سود و زیان جامع و صورت های وجوه نقد شرکت ها از صورت های مالی هستند و مبین سرمایه در گردش سازمان می‌باشند.

با وجود افراد متخصص و خبره در حسابرسی مالی شرکت ها، بررسی کاملی روی صورت های مالی شرکت ها انجام گرفته و به این ترتیب در صورت وجود نقص، برطرف خواهد شد. خدمات حسابرسی و نظارت مالی کمک زیادی به رفع نقص های یک سازمان می‌کند.

روش کاری ما

1
2
3
4
5
6

تماس با کارشناسان

در ابتدا با شماره 02191016233 تماس بگیرید تا پاسخگوی سوالات شما باشیم و شما را برای دریافت خدمات راهنمایی کنیم

مشاوره و بررسی

موارد شما توسط کارشناسان ما بررسی می شود تا نسبت به سفارش شما، خدمات ارائه و یا تهیه و تنظیم گردد.

ارائه پروپوزال

با توجه به نوع صنعت شما و حجم معاملات و پیچیدگی کار، پروپوزال برای ارائه خدمات مالی و حسابداری ارائه می شود.

تفاهم نامه

طی صحبت تلفنی و یا جلسه حضوری، برای انجام امور مالی و حسابداری، توافقات اجرایی، زمانبندی خواهیم داشت.

شروع همکاری

طبق زمانبندی و موارد توافق شده، با تیم خود وارد فاز اجرایی برای اهداف حسابداری و مالی شما خواهیم شد.

کسب رضایت شما

در انتهای کار، رضایت شما را کسب می کنیم تا برای همکاری های بعدی خیال شما را آسوده کرده باشیم

به دنبال خدمات حسابرسی مناسب هستید؟

مشاوره حسابرسی مالیاتی از خدمات حسابرسی

قطعا می‌دانید که مالیات، محاسبه آن و پرداخت آن از مسائل بسیار مهم در هر سازمان محسوب میشود. مالیات های پرداختی یک سازمان باید کاملا واضح و سریع ضبط و نگهداری شده باشند. حسابرسی مالیاتی تمام اسناد مربوط به مالیات را مورد بررسی قرار می‌دهد. حسابرسان مالیاتی اسنادی را مورد بررسی قرار می‌دهند که شامل موارد زیر می‌شود:

حسابرسی عملیاتی از مهمترین خدمات حسابرسی

حسابرسی عملیاتی برای افزایش اثربخشی صورت می‌گیرد. در روش عملیاتی حسابرسی اثربخشی و صرفه اقتصادی فعالیت های مالی شرکت مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

مدیران شرکت ها از طریق نتایج حسابرسی عملیاتی می‌توانند استراتژی های خود را جهت داده و در راستای بهبود عملکرد سازمان قدم بردارند.

در واقع میتوان گفت که نتایجی که از حسابرسی عملیاتی حاصل میشود نقش بسیار موثری در تصمیمات مدیریتی دارد و میتواند بسیار تاثیرگذار باشد. به همین دلیل این مورد را که مهمترین خدمات حسابرسی محسوب میشود باید به افراد زبده و توانمند در این حوزه سپرد تا استراترژی های مدیریتی به بهترین شکل جهت داده شود. 

سوالات متداول ​

باید اسناد و مدارک مالی و حسابداری شما بررسی شود و مطابق با اسناد و مدارک حاضر زمانی که باید صرف رسیدگی به امور حسابرسی شود تخمین زده شده و به اطلاع شما رسانده شود. کارشناسان حسابرسی ما در سریع ترین زمان ممکن عملیات حسابرسی شما را انجام میدهند.

شما میتوانید با ما تماس بگیرید، ابتدا مشاوره حسابرسی رایگان ده دقیقه ای دریافت کنید و سپس برای دریافت خدمات تخصصی تر و انجام عملیات حسابرسی تعیین هزینه انجام میپذیرد. به طور کلی هزینه خدمات حسابرسی در شرکت ما مناسب تر از سایر شرکت هاست که علت آن کمک به رفاه حال شما هم وطنان عزیز میباشد.

خیر، تیک تکس، به اکثر شهرها خدمات ارائه می کند.

مشاوره رایگان

اگر برای اهداف حسابداری و مالی شرکت خود میخواهید اقدامات مفیدی انجام دهید که نیازمند مشاوره رایگان هستید و یا جهت آشنایی بیشتر با خدمات ما درخواست پروپزوال و استعلام قیمت دارید می توانید فرم رو به رو را پر نمایید تا با شما در ارتباط باشیم. 

10 دقیقه مشاوره رایگان با کارشناسان متخصص ما، هدیه ما به شما برای قدردانی از اولین ارتباط شماست. 

ثبت نام برای کاربران جدید فعال نیست!

%10 از هر سفارش، به عنوان هدیه به کیف پول شما واریز میشود

Call Now Buttonتماس با TikTax