مشاوره رایگان

خدمات حسابداری و مالی

اگر در نظر دارید موارد حسابداری و مالی شرکت خود را ساماندهی کنید و نیازمند تیم و افراد متخصص در این زمینه هستید تا خیالتان را آسوده کنید، TikTax همراه شماست. راهکارهای کاربردی حسابداری و مالی شامل: نصب و راه اندازی و استقرار سیستم های یک پارچه مالی، جمع آوری و بایگانی اسناد و مدارک مثبته رویداد های مالی، تهیه و تنظیم گزارشات مالی دوره ای، محاسبه حقوق، محاسبه و ارسال لیست تامین اجتماعی، تامین نیروی حسابداری و …

یکی از تصمیمات مهم مدیران موفق این است که تمرکز اصلی خود را روی امور تخصصی صرف میکنند و امور مالی و حسابدازی خود را به دست افراد ماهر و متخصص میسپارند. تیک تکس با تیمی از متخصصان در زمینه ارائه خدمات حسابداری و مالی همیشه و در همه حال در کنار مدیران است و بار سنگین امور مالی و حسابداری شرکت ها را به دوش میکشد. با انتخاب متخصص ترین ها در این حوزه در وقت و هزینه خود صرفه جویی میکنید. اگر تمایل به استفاده از این خدمت تیک تکس دارید، فقط کافی است که با شماره 02191016233 تماس بگیرید و یا فرم پایین همین صفحه را کامل کنید تا از مشاوره رایگان ما برای خدمات حسابداری و مالی استفاده کنید.

 

چرا میتوانید به ما اعتماد کنید؟

تیم هستیم
ما یک تیم متخصص حسابداری و مالی با تحصیلات دانشگاهی معتبر هستیم
باتجربه هستیم
7 سال فعالیت تخصصی با هلدینگ ها و شرکت های مختلف داشته ایم
کامل انجام میدهیم
تمامی فعالیت ها را متعهدانه تا انتها انجام می دهیم و نیمه کاره رها نمیکنیم
راهکارها را میشناسیم
متناسب با مشکلات شما، راهکارهای خلاقانه و قانونی را پیاده سازی می کنیم

خدمات حسابداری و مالی چیست؟

حسابداری زبانی مشترک بین کارشناسان مالی و حسابداران است که به ثبت و بررسی امور مالی داخل و بیرون یک مجموعه می‌پردازد. در دنیای امروز، افرادی که این کار را انجام می‌دهند، باید از تحصیلات دانشگاهی و اطلاعات به‌روز برخوردار باشند.

در ارائه خدمات حسابداری به تمامی امور مالی اشخاص حقیقی و حقوقی رسیدگی شده و خدماتی از قبیل اصلاح حساب ها، رفع نواقص و خلل های مالی، ارائه گزارشات مالی، تجزیه و آنالیز حساب های مالی و غیره انجام میشود.

خدمات حسابداری و مالی بسیار گسترده است و نمیتوان آن را محدود به چند کار خاص کرد. تعدادی از این خدمات در بعضی از شرکت ها به صورت رایگان ارائه میشود که بیشتر جهت آشنایی شما با نحوه کارکرد آن شرکت هاست.

انواع خدمات حسابداری و مالی

خدمات حسابداری براساس نوع کسب و کار های مختلف به چهار دسته تقسیم می شوند.

روش کاری ما

1
2
3
4
5
6

تماس با کارشناسان

در ابتدا با شماره 02191016233 تماس بگیرید تا پاسخگوی سوالات شما باشیم و شما را برای دریافت خدمات راهنمایی کنیم

مشاوره و بررسی

موارد شما توسط کارشناسان ما بررسی می شود تا نسبت به سفارش شما، خدمات ارائه و یا تهیه و تنظیم گردد.

ارائه پروپوزال

با توجه به نوع صنعت شما و حجم معاملات و پیچیدگی کار، پروپوزال برای ارائه خدمات مالی و حسابداری ارائه می شود.

تفاهم نامه

طی صحبت تلفنی و یا جلسه حضوری، برای انجام امور مالی و حسابداری، توافقات اجرایی، زمانبندی خواهیم داشت.

شروع همکاری

طبق زمانبندی و موارد توافق شده، با تیم خود وارد فاز اجرایی برای اهداف حسابداری و مالی شما خواهیم شد.

کسب رضایت شما

در انتهای کار، رضایت شما را کسب می کنیم تا برای همکاری های بعدی خیال شما را آسوده کرده باشیم

به دنبال خدمات حسابداری و مالی حرفه ای هستید؟

قیمت خدمات مالی و حسابداری

یکی از مسائل مهمی که برای انتخاب بهترین شرکت حسابداری و دریافت خدمات حسابداری و مالی باید در نظر داشته باشید این است که نرخ خدمات حسابداری و مالی دراین موسسات مناسب و منصفانه باشد.

بر اساس نوع خدمتی که شما مد نظر دارید قیمت خدمات حسابداری متفاوت خواهد بود که متناسب با کسب و کار شما و پکیج های از پیش طراحی شده این نرخ ها خدمت شما اعلام می شود و شما می توانید پلن مورد نظر را انتخاب کنید.

ما در شرکت حسابداری تیک تکس برای رفاه حال کاربران عزیز کلیه خدمات مالی و حسابداری خود را با نرخی بسیار منصفانه و کمتر از سایر موسسات حسابداری ارائه میدهیم.

ارائه‌ی خدمات حسابداری و مالی جامع یا موردی

ما می‌توانیم در زمینه‌های مختلف مالی، به بخش‌های خصوصی و ارگان‌های دولتی مشاوره دهیم، راهکار ارائه کنیم، پرسنل شما را آموزش دهیم و انجام امور را در دست بگیریم. شما برای شرکت خود با توجه به حجم معاملات، حساسیت کار، منابع انسانی واحد حسابداری و … می توانید بصورت موردی یا بصورت کامل از خدمات حسابداری و مالی تیک تکس استفاده کنید که برخی از آن‌ها عبارت‌اند از:

سوالات متداول ​

قطعا همکاری با شرکت حسابداری با توجه به تعهدات حقوقی بودن و معبتر بودن، بهتر می باشد.
 

در تیک تکس، هزینه قرارداد خدمات و مالی حسابداری با توجه به حجم عملیات تعیین می شود از این رو برای دریافت مشاوره رایگان و دریافت پروپوزال با شماره 02191016233 تماس حاصل فرمایید.

خیر، تیک تکس خدمات حسبداری برای کلیه استان ها ارائه می کند و به استان های همجوار اعزام نیرو در تمام سطوح از کمک حسابدار تا مدیر مالی دارد.
 

مشاوره رایگان

اگر برای اهداف حسابداری و مالی شرکت خود میخواهید اقدامات مفیدی انجام دهید که نیازمند مشاوره رایگان هستید و یا جهت آشنایی بیشتر با خدمات ما درخواست پروپزوال و استعلام قیمت دارید می توانید فرم رو به رو را پر نمایید تا با شما در ارتباط باشیم. 

10 دقیقه مشاوره رایگان با کارشناسان متخصص ما، هدیه ما به شما برای قدردانی از اولین ارتباط شماست. 

ثبت نام برای کاربران جدید فعال نیست!

%10 از هر سفارش، به عنوان هدیه به کیف پول شما واریز میشود

Call Now Buttonتماس با TikTax