مشاوره رایگان

ثبت شرکت

ثبت انواع شرکت های مسئولیت محدود، سهامی خاص، سهامی عام، شرکت بازرگانی و …. در کوتاهترین زمان و مناسبترین قیمت توسط TikTax

امروزه برای اکثر کسب و کارها نیاز به داشتن هویت حقوقی داریم، ثبت شرکتها آنطور که تصور می کنید پیچیده نیست، فقط نیاز به کمی تجربه و دانش حقوقی و مالیاتی دارد. اگر نیاز به ثبت شرکت فوری دارید می توانید با ما تماس بگیرید و این کار را با کمترین هزینه و در یک هفته کاری به ما بسپارید. روال کاری ما سـریع و شفاف بوده و شما در ابتدای کار از مدت زمان و هزینه انجام دقیق آن مطلع خواهید شد.

چرا میتوانید به ما اعتماد کنید؟

تیم هستیم
ما یک تیم متخصص حسابداری و مالی با تحصیلات دانشگاهی معتبر هستیم
باتجربه هستیم
7 سال فعالیت تخصصی با هلدینگ ها و شرکت های مختلف داشته ایم
کامل انجام میدهیم
تمامی فعالیت ها را متعهدانه تا انتها انجام می دهیم و نیمه کاره رها نمیکنیم
راهکارها را میشناسیم
متناسب با مشکلات شما، راهکارهای خلاقانه و قانونی را پیاده سازی می کنیم

مشاوره ثبت شرکت

ما فقط شرکت ثبت نمی کنیم، ما به شما می گوییم اصلا شرکت ثبت کنید یا نه، چه نوع شرکتی تاسیس کنید که مناسب کار شما باشد و موضوع فعالیت چه باشد، اقدامات بعد از راه اندازی شرکت ثبت شرکتها را گام به گام به شما می گوییم بدون هیچ هزینه ای، فقط اگر نیاز بود که اقدامات بعدی را به ما بسپاید بابت آن هزینه دریافت خواهد شد. مشاوره ثبت شرکت آنلاین و تلفنی خواهد بود.

مراحل ثبت شرکت

داشتن کد برای پرونده مالیاتی بعد از ثبت شرکت اولین نیاز هر شخص یا شرکتی است که می خواهد تجارت کند. طبق قانون هر گونه فعالیت اقتصادی بخصوص در سال 1401 نیاز به داشتن یک کد دارد که برای تشکیل پرونده مالیاتی استفاده می شود. چنانچه برای خودتان یا شرکتتان نیاز به تشکیل پرونده در اداره دارایی یا سایر مراحل ثبت شرکت دارید ما در تیک تکس  با کمترین هزینه و در کمترین زمان برایتان انجام خواهیم داد.

روش کاری ما

1
2
3
4
5

تماس با کارشناسان

در ابتدا با شماره 02191016233 تماس بگیرید تا پاسخگوی سوالات شما باشیم و شما را برای دریافت خدمات راهنمایی کنیم

مشاوره و بررسی

موارد شما توسط کارشناسان ما بررسی می شود تا نسبت به سفارش شما، خدمات ارائه و یا تهیه و تنظیم گردد.

تفاهم نامه

طی صحبت تلفنی و یا جلسه حضوری، برای انجام امور ثبتی، توافقات اجرایی، زمانبندی خواهیم داشت.

شروع همکاری

طبق زمانبندی و موارد توافق شده، وارد فاز اجرایی برای ثبت شرکت شما خواهیم شد.

کسب رضایت شما

در انتهای کار، رضایت شما را کسب می کنیم تا برای همکاری های بعدی خیال شما را آسوده کرده باشیم

میخواهید ثبت شرکت داشته باشید؟

ثبت شرکت مسئولیت محدود

ثبت شرکت با مسئولیت محدود، شرکتی متشکل از حداقل دو شریک است که در زمینه امور تجاری فعالیت می کنند و بدون اینکه سرمایه به سهام تقسیم شود؛ هر یک از شرکا درست به اندازه سرمایه خود، تعهد و وظیفه دارند.
ذکر عبارت با مسئولیت محدود و عدم ذکر نام شرکا بعد از ثبت شرکت در اسم شرکت الزامی است. اگر اسم یک یا تعدادی از شرکا در اسم شرکت قید شود؛ صاحب اسم مانند شریک ضامن در شرکت تضامنی، در قبال تمام دیون و تعهدات شرکت مسئول خواهد بود. در این نوع شرکت­ها، سهم هر شریک طبق برگه سهام تعیین نمی­شود؛ بنابراین قانونگذار ملزم کرده که در شرکتنامه، سهم مشارکت غیرنقدی هریک از شرکا ذکر شود. عدم قید این نکته در شرکتنامه منجر به بطلان آن می­شود.

ثبت شرکت سهامی خاص

ثبت شرکت سهامی خاص به شرکتی گفته می شود که در آن هر فرد به میزان سرمایه ی خود مسئولیت دارد. این چنین شرکتی به صورت ثبت شرکت سهامی خاص ثبت می شود. در این نوع شرکت ها سرمایه به سهام تبدیل می شود و هر شخص به میزان سهام خود در شرکت مسئولیت دارد.
تعداد افراد تشکیل دهنده ی یک شرکت سهامی خاص حداقل ۳ سهامدار و ۲ بازرس می باشند. نکته ی قابل توجه در نام گذاری این گونه شرکت ها این است که حتما باید قبل یا بعد از اسم شرکت عنوان “سهامی خاص” ذکر شود.

در شرکت های سهامی خاص ، سهامداران و بازرسان به هیچ عنوان نباید نسبت فامیلی داشته باشند.

یکی از قوانینی که در همه ی شرکت های سهامی خاص رعایت می شود این است که باید ۳۵% از میزان سرمایه شرکت در یکی از بانکهای کشور در حسابی که به نام شرکت است بلوکه شود که این وجه پس از ثبت شرکت قابل برداشت می باشد. حداقل سرمایه تاسیس شرکت که برای یک شرکت سهامی خاص لازم است مبلغ یک میلیون ریال می باشد.

ثبت شرکت سهامی عام

ثبت شرکت سهامی عام به شرکتی الحاق میشود که مقداری از سرمایه ی مالی آن از طریق فروش اوراق سهام شرکت در سازمان بورس به افراد عام تامین و سهام این گونه شرکت ها در سازمان بورس اوراق بهادار مبادله شود.

تعداد شریک ها و موسسین در ثبت شرکت سهامی عام بیشتر از مابقی شرکت هایی سهامی می باشد و این مورد باعث جمع شدن سرمایه های اندک و تبدیل آنها به سرمایه های بزرگ میشود و این امر موجب این میشود که سرمایه های جمع شده را در راستای فعالیت اقتصادی استفاده نمود،لازم است بدانید در شرکت های سهامی عام مبادله ی کالا معطوف به رضایت همه ی سهامداران نمی باشد.

در اینگونه از شرکت های سهامی عام تعداد افراد تشکیل دهنده ی شرکت ثبت شده بیشتر از مابقی شرکت ها می باشد و این مورد باعث جمع شدن سرمایه های بزرگ می شود و که این امر باعث ایجاد سرمایه های اقتصادی بزرگ می گردد.

با ثبت شرکت های سهامی عام این امکان را افراد عام فراهم میکنید تا سهم شرکت را برای فروش گذاشته و مردم عام می توانند سهام شرکت سهامی عام شما را که در بانکها برای فروش گذاشته اید خریداری و با پرداخت هزینه ی مشخص شده به شرکت از سهم شما برخوردار شوند.

ثبت شرکت بازرگانی

ثبت شرکت بازرگانی به شرکتی الحاق می شود که زمینه فعالیت آن واردات و صادرات محصولات ، حضور در نمایشگاه های داخل و خارج از کشور و … باشد. شرکت های بازرگانی دو شاخه دارند که به شرکت های بازرگانی مسئولیت محدود و شرکت های بازرگانی سهامی خاص تقسیم می شوند که هر کدام مبنی بر نوع فعالیت خاصی که مد نطر است ثبت و شروع به فعالیت می کنند ، در ادامه یک به یک دو نوع از شرکت های بازرگانی را که برای ثبت مورد نیاز است را مورد بررسی قرار میدهیم.

سوالات متداول ​

مدارک لازم برای ثبت شرکت فقط شناسنامه و کارت ملی اعضا لازم است. همچنین یک آدرس با کد پستی، داشتن کد ثنا و یک شماره تلفن همراه

 

برای ثبت شرکت مدرک تحصیلی نیاز نیست.

مدت زمان تاسیس یک شرکت تا دریافت شناسه ملی و شماره ثبت حدودا 7 تا 10 روز کاری می باشد. 7 روز هم طول می کشد تا آگهی تاسیس در روزنامه رسمی چاپ شود.

البته ثبت یک شرکت به طور کلی سه مرحله دارد که هر یک از این مراحل زمان خاصی را نیاز دارند.

 • تائید نام شرکت: در ابتدا نامی که برای شرکت خود انتخاب کرده اید، توسط کارشناس های اداره ثبت بررسی می شود. این تائید نام از یک روز تا چهار روی به طول می انجامد، لازم به ذکر است که این زمان در شهرستان ها معمولا دو روز می باشد.
 • تهیه مدارک ثبت شرکت: در این مرحله متقاضی مدارک مورد نیاز را به شرکت ما تحویل می دهد تا دیگر مراحل ثبت شرکت ادامه پیدا کند. متاسفانه شاهد این هستیم که بعضی از افراد برای تحویل این مدارک زمان زیادی را صرف می کنند و همین باعث می شود که مراحل ثبت شرکت هم طولانی شود. توجه کنید که زمان این مرحله به متقاضی بستگی دارد.
 • تائید مدارک: در این مرحله مدارک متقاضی به اداره ثبت ارسال می شود. این مرحله معمولا پنج روز تا یک هفته به طول می انجامد، در این مدت کارشناس اداره ثبت روند ثبت شرکت شما را پیگیری می کند و در نهایت یک شماره ثبت و شناسه ملی را به شرکت شما اختصاص می دهد. بعد از اتمام این مرحله شرکت شما با موفقیت ثبت شده است.

در هنگام ثبت یک شرکت شما هزینه های متفاوتی خواهید داشت، تعدادی از این هزینه ها ثابت هستند و تعدادی از آن ها هم متغیر می باشد.

 • هزینه های ثابت: هزینه هایی مانند تهیه پوشه، گیره و... برای تشکیل پرونده ثابت هستند، علاوه بر این هزینه انتخاب یک نام مناسب هم هزینه ای ثابت است.
 • هزینه های متغییر: این هزینه ها به فاکتورهای مشخصی بستگی دارند.
  • میزان سرمایه اولیه: شما متناسب با سرمایه اولیه خود باید حق الثبت بپردازید، هرچه سرمایه اولیه بیشتر باشد، این هزینه هم بالاتر خواهد بود و البته اعتبار شرکت شما هم افزایش پیدا می کند.
  • نوع شرکت: توجه داشته باشید که نوع شرکت هم می تواند بر روی قیمت تاثیر بگذارد. شرکت ها انواع مختلفی مانند تعاونی، سهامی خاص، مسئولیت محدود و... دارند.
  • محل ثبت شرکت: بسیاری از افراد متقاضی ثبت شرکت در مناطق آزاد هستند، هزینه ثبت چنین شرکت هایی بیش از هزینه ثبت شرکت در سرزمین های اصلی است.

مشاوره رایگان

اگر برای اهداف خود میخواهید ثبت شرکت انجام دهید که نیازمند مشاوره رایگان هستید و یا جهت آشنایی بیشتر با خدمات ما درخواست پروپزوال و استعلام قیمت دارید می توانید فرم رو به رو را پر نمایید تا با شما در ارتباط باشیم. 

10 دقیقه مشاوره رایگان با کارشناسان متخصص ما، هدیه ما به شما برای قدردانی از اولین ارتباط شماست. 

ثبت نام برای کاربران جدید فعال نیست!

%10 از هر سفارش، به عنوان هدیه به کیف پول شما واریز میشود

Call Now Buttonتماس با TikTax