مشاوره رایگان

درباره ما

آشنایی بیشتر با برند TikTax

برند تیک تکس پیش از شکل گیری به صورت یک شرکت تخصصی ارائه دهنده فعال خدمات مالی و حسابداری مستقل؛ مجموعه ای از گروه دانشجویان فارغ التحصیل رشته حسابداری از دانشگاه های سراسری مانند دانشگاه تهران و دانشگاه مازندران بودند که به دلیل تسلط بر سیستم های حسابداری و دانش روز حساب داری به استخدام شرکت های بزرگی همچون ایران خودرو و توسعه معادن جنوب و تعاونی مسکن شهرداری تهران درآمدند.

این گروه فعال و منسجم کم کم تبدیل به یک گروه فعال حسابداری و حسابرسی شده و به منظور ارتقاء سطح کیفی اطلاعات مالی واحد های تجاری، تامین نیروی متخصص برای از بین بردن مشکلات و ایراد های موجود در نظام مالی و با تکیه بر آموخته ها و سوابق کاری درخشان در سال 1400 پس از گذشت هفت سال فعالیت تخصصی، برند تیک تکس را خلق کردند.

سوابق درخشان

همکاری و فعالیت با شرکت ها، کمپانی ها و استارت آپ ها مانند :ایران خودرو، ایساکو، تعاونی خاص کارکنان ایرانخودرو، ای دکو، توسعه معادن جنوب،شرکت مهندسی پارس غزاله، مجموعه کشاورزی کاسپین فردا، گروه صنعتی تیک پلاست ، کمپانی هامون شیمی و...

خدمات متنوع

ما انواع خدمات حسابداری مانند: استقرار سیستم حسابدرای، طراحی دیتابیس، تهیه صورت مالی، اصلاح سیستم انبار داری، بررسی و تایید سیستم حقوق پرسنلی، تهیه بیلان و حسابرسی مالی و هر نوع خدماتی که شما بخواهید را ارائه میدهیم.

تیم کارآزموده

علاوه بر تحصیلات در مدارج عالی و گذراندن دوره های تخصصی و علمی پرسنل این شرکت، بروز بودن دانش حسابداری و حضور در سمینار ها و کار گروه های مالی، مالیاتی و حسابداری همیشه در دستور کار این مجموعه قرار دارد.

متخصصان TikTax

ما موسسان تیک تکس و حسابداران شما هستیم

اهداف ما

ما تمام وقت در تلاش هستیم تا شرایط لازم را برای ایجاد ساز و کار های عملیاتی در فرآیند های مالی و محاسباتی؛ برای جذب سرمایه گذار در بخش ها و شرکت های مختلف و در حال رشد که مستعد سرمایه گذاری هستند را توسعه دهیم. از این رو با برنامه ریزی های مستمر و بروز رسانی اطلاعات مالی و ایجاد ارتباط با سرمایه گذاران موفق در نظر داریم تا در سال های آتی پلتفرم های مالی خود را توسعه داده و در اختیار عموم قرار دهیم

1. افزایش سطح کیفی اطلاعات واحد های مالی

آموزش و مشاوره تخصصی از اصلی ترین خدمات ما برای رسیدن به این هدف است.

2. تامین نیروی متخصص

خدمات حسابرسی و اجرای خدمات حسابداری، مالی، مالیاتی توسط نیروهای مقیم، از خدمات ما برای رسین به این هدف است.

3. تسهیل فرآیند های مالی و مالیاتی

خدمات اظهارنامه مالیاتی، تحریر دفاتر قانونی، مشاوره مالیاتی و مشاوره مالی از خدمات ما برای این هدف است.

4. تسهیل امور حساب داری و حسابرسی

استقرار، خدمات حسابداری و مالی، خدمات حسابرسی و … از خدمات ما برای این هدف است.

پلتفرم های ما

اولین پلتفرم ما دریافت اطلاعات لازم نسبت به نیاز های مالی و نحوه برخورد شما عزیزان با سیستم های مالیاتی است، هدف از این اقدام کسب اطلاعات لازم به منظور ایجاد زیر ساخت های شبکه ما خواهد بود که هم به شما و هم به سازمان امور مالیاتی کمک کرده تا میزان فرار های مالیاتی به میزان قابل توجهی کاهش یابد. دومین پلتفرم ما ایجاد ارتباط شما عزیزان با جامعه حسابداری است. زیرا بسیاری از مشکلات مالی که امروزه جامعه ما با آن مواجه است ازبین رفت منابع مالی آحاد مردم به دلیل نداشتن دانش کافی بر بستر محاسبات مالی توانایی لازم برای سرمایه گذاری مناسب در بازار های مالی را نداشته و با تعلل یا عجله برای حضور در این بازار های دارایی هایی خود را از دست داده و یا با زیان های شدیدی مواجه شدند. سومین پلتفرم ما آموزش شما عزیزان است تا خود شما نیز بتوانید یک حسابدار باشید و در انجام امورهای مالیاتی بتوانید به کمک کرده و یا طبق علاقه شما شرایط حضور شما در جامعه حسابداران را فراهم نماییم چهارمین و مهم ترین پلتفرم ما تسهیل دسترسی های مالی در بازار ها و مشاغل مختلف است که به نوعی می توان آن را سامانه هوشمندی برای سازماندهی حساب ها و بررسی صحت معاملات به حساب آورد.

ثبت نام برای کاربران جدید فعال نیست!

%10 از هر سفارش، به عنوان هدیه به کیف پول شما واریز میشود

Call Now Buttonتماس با TikTax